1 2 3 4 5 6 ...

Е за ова треба храброст...
Како тренираат рагбистите...
Тешко нас ако сите ловџии се како овој...
Ексклузивно само на Жолта: Првата фотка од автоматот за пари поставен на Природно математикиот факултет во Скопје...
Грк, Албанец и Бугарин фатиле златна рипка.
- Сакам во Македонија да има ерупција на вулкан – рекол Гркот.
Маж и жена се учесници во голема сообраќајка. Додека ползат во кршот, мажот забележува дека жената е плавуша и многу убава. Таа се врти на кај него и со тежок здив му вели: "Не требеше да го преживеем...
Што се случува кога ќе и дадете на плавуша да управува со количка за шопинг...
Како изгледа една јавна куќа во Црна Гора...
Еве една причина зошто луѓето се повеќе купуваат iPad...
Запознајте го Дарко Велков од Охрид. За една и пол година успеа да ги совлада Parkour вештините. 2 (два) месеци му требаа да го сними и монтира ова видео. Вреди да се погледне! Браво Дарко!
Како најбрзо да растоварите палети од приколка...
Да не си во кожата на легнатиот дечко.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Последно во галеријата